koniec Besiktas Istanbul – ŠK Slovan Bratislava
2:1
(0:1)
Komentuje: Daniela Mesíková

Slovan mal zápas výborne rozbehnutý, po prvom polčase vyhrával 1:0, no v závere druhého polčasu Besiktas zvýšil obrátky a Slovan sa nechal zatlačiť pred vlastnú bránu. Rezultovali z toho dva góly v sieti Dominika Greifa. Besiktas zvíťazil nad Slovanom 2:1, belasí prišli o šancu na postup zo skupiny.

90+3

90+2
Besiktas dáva gól! ADAM LJAJIĆ skóruje prudkou strelou k pravej žrdi. Greif uhádol stranu, ale aj tak bol bez šance.

90+2
Žltú kartu dostáva Myenty Abena (ŠK Slovan Bratislava).

90+1
De Marco v šestnástke fauloval Diabyho, píska sa penalta pre Besiktas!

90
Nayirova hlavička skončila tesne nad brvnom!

89
Veľký tlak domáceho tímu. Najprv výborne na zemi zasiahol De Marco, potom loptu odkopol Abena, ale len na kopačky hráčov Besiktasu.

88
Besiktas zvyšuje obrátky, Slovan už akoby nestíhal a nevládal.

87
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Erik Daniel, prichádza Rafael Ratão.

87
Prihrávka po zemi, dvaja hráči Besiktasu nabiehali, výborne Abena.

86
Ljajič napriahol k strele z rohu pokutového územia, ale nemieril presne.

85
Erkin poslal pas na Yalcina, ktorý chrbtom k bráne pätičkou zakončil len do Greifa! Výborný zákrok brankára Slovana.

84
Domáci rýchlo zaútočili, ale Božikov sa postavil do strely a Greif nemusel zasahovať.

83
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dávid Holman, prichádza Marin Ljubicić.

82
Žltú kartu dostáva Muhammad Alnaní (Besiktas Istanbul).

81
Hráči Besiktasu protestujú u hlavného rozhodcu, po súboji v šestnástke si pýtajú penaltu. Alnaní však súboj s De Kampsom prifilmoval.

78
Žltú kartu dostáva Ibrahim Rabiu (ŠK Slovan Bratislava).

78
Greif svojím nákopom naštartoval útok Slovana, lopta sa dostala k Danielovi, ktorý centroval a získal rohový kop.

77
Striedanie v tíme Besiktas Istanbul: z ihriska odchádza Oğuzhan Özyakup, prichádza Güven Yalcın.

76
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Rharsalla Moha, prichádza Dejan Dražić.